Moda

Czy można zakładać krótkie spodenki do pracy?

krotkie-spodenki-do-pracy[1]

W każdej firmie obowiązują zasady doboru odzieży, odpowiadające ogólnym zasadom dress codu lub specyficznym dla danego przedsiębiorstwa normom, dostosowanym do rodzaju i formy działalności. Wniosek jest taki, że do pracy nie można założyć wszystkiego, co nam odpowiada. Czy zatem spodenki damskie to dobry wybór na co dzień do pracy?

Szorty damskie – czy nosić do pracy?

Spódnice mini, krótkie spodenki oraz koszulki na ramiączkach nie są strojami, idealnymi do pracy bez względu na specyfikę zajmowanego stanowiska. Jeśli chodzi jednak o szorty damskie, zasady nie są respektowane oficjalnie pod pewnymi warunkami, znanymi tylko przedstawicielkom płci pięknej. Możesz zatem pozwolić sobie na spodenki w pracy, jeśli:

  • mają wysoki stan i luźny fason,
  • zestawisz je z dłuższą marynarkę lub kurtką damską jeansową,
  • wykonane są z miękkiej, gładkiej, łatwo układającej się tkaniny,
  • posiadają odcień granatu czerni lub beżu.

Ubieraj do pracy stroje eleganckie, Twój garnitur może zostać odświeżony  o modne, jeansowe spodenki damskie, jednak noś je z Umiarem.

 Spodenki damskie jeansowe w pracy

Szorty damskie
Szorty damskie

Wśród wielu fasonów oraz materiałów, z których produkowane są spodenki damskie jeans, zasługuje na miano jednego z najważniejszych. Spodenki damskie jeansowe doskonale wyglądają w zestawieniu z T-shirtem i białymi tenisówkami. Koniecznie załóż krótką kurtkę o fasonie ramoneski lub katanę z denimu. Wyglądaj doskonale, lecz upewnij się, że to odpowiednia stylizacja ubioru w Twoim miejscu pracy. Spodenki damskie w biurze to duże odstępstwo od reguł, akceptowalne w odpowiedniej otoczce. Bez wątpienia sprawdzą się natomiast wielu innych okolicznościach. Zestaw szorty damskie z jeansu z wygodnym obuwiem, poczujesz się komfortowo, a każdy letni spacer będzie prawdziwą przyjemnością.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code