Podróżowanie

Noclegi blisko Stadionu Narodowego w Warszawie

Noclegi blisko Stadionu Narodowego w Warszawie 2024

Obecnie coraz więcej osób poszukuje noclegów w pobliżu Stadionu Narodowego w Warszawie. Planując wziąć udział w wydarzeniu, które będzie odbywało się na stadionie na przykład obejrzeć mecz lub wybrać się na koncert, warto pomyśleć o zarezerwowaniu komfortowego noclegu w pobliżu. Podpowiadamy, jak znaleźć najlepsze noclegi w okolicach Stadionu Narodowego w Warszawie i które hotele są warte uwagi.

Stadion Narodowy w Warszawie

Stadion Narodowy w Warszawie (od 2015 roku Stadion funkcjonuje pod nazwą PGE Stadion Narodowy) znajduje się przy al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1. w Warszawie. Zbudowany został w miejscu dawnego Stadionu Dziesięciolecia. To duży, nowoczesny stadion, który posiada najwyższą, czwartą kategorię w klasyfikacji UEFA. Stadion Narodowy w Warszawie posiada dwie kondygnacje oraz 58 500 miejsc siedzących. Na stadionie odbywały się dotychczas liczne imprezy sportowe, między innymi rozgrywane były Mistrzostwa Europy w 2012 roku.

Stadion Narodowy w Warszawie – dojazd

PGE Stadion Narodowy ulokowany jest w centrum Warszawy. Dojazd do niego nie jest skomplikowany. Jeżeli planujemy wybrać się samochodem, możemy skorzystać z naziemnego lub podziemnego parkingu. W okolicach stadionu zatrzymują się liczne linie autobusowe i tramwajowe (Przystanek: Rondo Waszyngtona). Możemy również bardzo szybko dostać się na stadion kolejką miejską z dworca Warszawa Centralna: stacja Warszawa Stadion.

Noclegi blisko Stadionu Narodowego Warszawa. Jak wybrać najlepszy hotel w Warszawie?

W Warszawie znajduje się wiele obiektów noclegowych, z których możemy skorzystać planując uczestniczyć w wydarzeniach odbywających się na Stadionie Narodowym. Są to zarówno najtańsze hostele z grupowymi pokojami, jak i pięciogwiazdkowe, luksusowe hotele. Nie we wszystkich z tych obiektów warto jednak rezerwować pokój. Decydując się na wynajem pokoju w konkretnym miejscu, warto sprawdzić, jak dokładnie wygląda dojazd na stadion, oraz poczytać opinie innych gości.

Hotele z oferty Bestwestern – wysoka jakość w przystępnej cenie

W szerokiej ofercie obiektów noclegowych w Warszawie zdecydowanie wyróżniają się hotele z oferty Bestwestern. To przestronne hotele trzygwiazdkowe, w dobrym standardzie i atrakcyjnej cenie. To dobra opcja, dla osoby, która chce przenocować w Warszawie lub zostać na kilka dni w związku z wydarzeniami odbywającymi się na stadionie.

Najbliżej Stadionu Narodowego, przy ulicy Omulewskiej 2,4 w dzielnicy Praga Południe znajduje się hotel Felix. Odległość obiektu od Stadionu Narodowego to 3,6 km – istnieje dogodny dojazd komunikacją publiczną. Hotel oferuje komfortowe pokoje oraz studia. Dostępne są one również w standardzie lux oraz premium Lux. Na miejscu znajduje się restauracja, bar, spa oraz bezpłatny parking. Hotel przygotował również dogodną ofertę dla firm. Na miejscu oferowane są także sale konferencyjne.

Warto zwrócić uwagę także na pozostałe dwa hotele z sieci Bestwestern w Warszawie, choć znajdują się one nieco dalej od Stadionu Narodowego: hotel Portos (Mangalla 3A) oraz hotel Poleczki (Ul. Galopu 7).

Similar Posts

7 thoughts on “Noclegi blisko Stadionu Narodowego w Warszawie
  1. Wybieram się do Warszawy we wrześniu na zjazd Polskiego Związku Faktorów Polskich. Myślę, gdzie za-bookować nocleg i okolice Stadionu wydają się bardzo atrakcyjne. Dobrze, że są takie miejsca!

  2. Szukając odpowiedzi na różne pytania, warto skorzystać z doświadczeń i wiedzy innych osób. Jeśli rozmowa na forum jest merytorycznie wartościowa zawsze dowiemy się czegoś nowego. W różnych kwestiach posiłkuję się taką wiedzą, czy to przy meblowaniu domu, czy poszukiwaniu fajnego miejsca na nocleg.

  3. Firma Suzuki Loom rozpoczęła działalność w 1909 roku jako producent krosien do tkania jedwabiu i bawełny. Michio Suzuki zamierzał tworzyć lepsze, bardziej przyjazne dla użytkownika krosna i przez 30 lat skupiał się na rozwoju tych maszyn. Pragnienie Michio, aby rozszerzyć działalność na produkty motoryzacyjne zostało przerwane przez II wojnę światową.[15] Przed rozpoczęciem budowy silników czterosuwowych Suzuki Motor Corp. znana była ze swoich dwusuwowych silników (do motocykli i autos)[16] Po wojnie Suzuki wyprodukowała motocykl dwusuwowy, ale ostatecznie firma znana była z motocykli Hayabusa i GSX-R, QuadRunner oraz z dominujących torów wyścigowych na całym świecie. Nawet po wyprodukowaniu pierwszego samochodu w 1955 r. firma nie posiadała oddziału samochodowego aż do 1961 r. Dziś Suzuki jest jednym z największych producentów samochodów na świecie i jedną z najważniejszych marek na ważnych rynkach, w tym w Japonii i Indiach, ale nie sprzedaje już samochodów w Ameryce Północnej.

  4. Stadion Narodowy staje się kultowym miejscem dla wielu wielkich wydarzeń. Każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie – czy to mały czy duży, czy to zima czy lato. Mecze, koncerty, targi, lodowisko itp. itd. A pamiętamy jeszcze czasy jak odbywał się tu handel i ludzie nie wyobrażali sobie innego miejsca do tego typu targowiska. Na mapie Warszawy to ważny punkt kulturalny.

  5. Czym dla nas jest komfort? Dla każdego zapewne oznacza co innego… Dom jako nasza przystań powinien być miejscem, w którym odczuwamy spokój, komfort i same przyjemne uczucia. Minimalizm, czystość, piękne wnętrza wprowadzają nas w dobry nastrój każdego dnia. Kąpiel w pięknej łazience sprawia, że się odprężamy, odpoczywamy. Cudownego dnia!

  6. W ostatnich latach zaobserwować można prawdziwy rozkwit na rynku nieruchomości. Co rusz spotyka się nowe osiedla mieszkaniowej, domy jednorodzinne czy te w zabudowie szeregowej. Tym samym duży popyt obserwuje się na usługi remontowe. Bardzo wiele osób na wiosnę czy jesień decyduje się odświeżyć swoje mieszkanie lub całkowicie je zmienić. Remont zawsze wiąże się z wieloma

  7. Pod koniec stycznia stało się jasne, że chińskie fabryki nie zrealizują wszystkich zamówień z powodu koronawirusa. Podróże do i z Chin stały się niemożliwe, trudno było więc oglądać próbki towarów, sprawdzać jakość wyrobów, czy podpisywać nowe kontrakty. Wszyscy przedsiębiorcy, którzy działali w ramach łańcuchów dostaw z jakimś chińskim ogniwem, zaczęli obawiać się wpływu epidemii na swoją sytuację finansową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code